Mooi Kut is de naam van de expositie die - naar wij hopen - zo lang mogelijk door het land ( en buitenland) zal reizen.
De aftrap van de expositiereeks vindt plaats de 18e januari 2009, aan de Lage der A te Groningen, in de locatie van Kunstreizigers.
Niet zonder reden is er gekozen voor de naam: Mooi Kut. Deze expositie ‘onderzoekt’ de houding en visie in de maatschappij ten aanzien van de vrouwelijk geslachtsdelen.
Op de tentoonstelling(reeks) van Mooi Kut, zijn diverse werken van evenzoveel diverse kunstenaars (zowel mannen als vrouwen) uit Nederland en België te zien. Deze werken tonen op zeer uiteenlopende wijze een visie op de vrouwelijke geslachtsorganen. Hopelijk om enige discussies te doen opleven en om u als beschouwer er even bij stil te laten staan.